CZ
EN

Služby

Kvalita pro vás

Kadeřnictví

Kadeřnictví tvoří srdce salonu krásy v centru hlavního města. Je výsledkem spojení talentu a mnohaletých zkušeností. Profesionálové pod vedením Tomáše Arsova dokonale ovládají nůžkovou magii a rádi Vám poradí s výběrem účesu. Z kadeřnictví budete odcházet s úsměvem na tváři a s pocitem sebevědomé krásy.

Přejít na ceník

Kosmetika a vizáž

Široká nabídka kosmetických ošetření a profesionální řešení všech kosmetických problémů. Pečujeme o vaše rty, řasy, obočí, postaráme se o dokonalou depilaci a rádi s čímkoli poradíme. Kromě kosmetiky vám pomůžeme i s vizáží. Dokonalý make-up je to, co vás odliší od ostatních.

Přejít na ceník

Tělová ošetření

Tělo máte jen jedno. Pečujte o něj, co nejlépe to jde. Ať už si vyberete některou z našich dokonalých masáží nebo profesionální tělový peeling, užijte si každou luxusní chvilku, která patří jenom vám.

Přejít na ceník

KVALITNÍ

PRODUKTY

PROFESIONÁLNÍ

TÝM

OSOBNÍ

PŘÍSTUP

PŘÍJEMNÉ

PROSTŘEDÍ

PŘÍJEMNÉ

VYBAVENÍ

Dámský kondicionér

BONFIRE

Regeneruje a vyživuje

Hydratuje a obnovuje lesk

Usnadňuje rozčesávání

Neobsahuje parabeny

Ukázat produkt

Pánský šampon

GREEN TEA

Pro denní použití

Chladící a perleťový efekt

Prověřeno zákazníky

Neobsahuje parabeny

Ukázat produkt

Produkty Tomáš Arsov

Zdraví je krása a vlasy jsou naše pýcha a vizitka. Nová produktová řada je výsledkem mnohaleté praxe péče s účinnými látkami, které posilují buněčnou strukturu vlasů. Dopřejte svým vlasům produkt z osvědčených účinných látek a přírodních přísad od Tomáše Arsova.