As well as many other professional hairdressers, he started his career in a completely different field. He graduated from secondary medical school in Kolin town. Interests and intuition led him to another place. His hairdressing practice took place in the Netherlands and France; also he has worked in many salons and participated in internships known as hairdressing academies. He worked hard and had followed his dreams and goals. After returning to the Czech Republic, he participated in many other competitions and shows. Later, he became the personal barber of many celebrities, and still is the hair master of many models in various fashion shows. Also he is involved in modeling business and participates in various international commercials. He cooperates with professional brand Wella, regularly attends and participates in international events and top seminars.

Tomáš Arsov

Hair Dresser, Director

Luboslav Arsov

Marketing finance manager

Zuzana

Reception

Vlasy jsou korunou krásy, je třeba o ně náležitě a s láskou pečovat. Proto se snažím, aby zákazník odešel vždy spokojený. Podle mě je velmi důležité poradit a vytvořit daný střih, účes, barvu, nositelnost a snadnou úpravu vlasů pro každý typ zákazníka. Vystudovala jsem SoŠ a SoU učiliště v Kutné Hoře.Své zkušenosti jsem uplatnila na Mistrovství ČR ve vlasové tvorbě . Svou kreativitu jsem využila při vytváření na různých společenských akcí ( např: maturitních plesů, Miss Polabí, módních přehlídek,svateb, účes do Karlových Varů,) Kadeřnický obor je velmi rozmanitý a stále je, co nového se učit. Proto se nadále těším na vytváření nových trendů.

Nikola Mifkova

Hair stylist

Alena Dřevikovská

Cosmetics

Jeho přístup ke klientům je jedinečný. V pohledu na ženskost a lehkost rád vyzdvihuje přirozenou krásu.Je kreativním členem týmu.Dokonalá foukaná do jakéhokoliv tvaru a objemu není pro něj problém. Střih a barvu volí tak, aby celkový look byl trendy a slušivý.Má smysl pro detail, který je u pánského střihu potřeba. Je vtipný, usměvavý a má velmi osobitý přístup ke každému klientovi.Marek se zůčastnil několika kurzů v zahraničí jen mu pomohl hodně v osobním rozvoji.Jedním znich je dvou a půl měsíční stáž v Toni and Guy academy v Londýně.Účastnil se příprav na fashion week a spolupracoval s různými celibitami a modelkami.

Marek Bukoci

Hair stylist

Veronika

Reception

Veronika

Reception

Luboslav Arsov

Hair dresser, director

ÚSPĚCHY: 2006 – 1. místo Wella Academy – finalista soutěže Wella Junior Cup – účast na Schwarzkopf Hairdressing Award 2007- účastník finále soutěže Wella National Trend Vision – vizážista 2008- účastník finále souttěže Wella National Trend Vision – kadeřník

Mario Cverna

Hair stylist

Eva Viktorinová

Kadeřnice

Jan Lenc

Hair stylist

Eva Slezeňáková

Hair stylist

Petra Hladká

Hair stylist

Zuzana Novotná

Hair stylist

Martina Papežová

Hair stylist